Many Evenings s.c.

(+48) 513 637 578

manyevenings@gmail.com

DOSTĘPNE KOLORY

Kocyki dla dzieci - Kocyk w bąbelkowe serduszka


Jest to kolekcja kocyków do codziennego użytku wykonana według mojego autorskiego projektu. Każdy kocyk jest wyjątkowy i niepowtarzalny, ponieważ jest ręcznie robiony, z przywiązaniem uwagi do najmniejszych szczegółów . Do produkcji użyto najlepszej jakości włóczki akrylowej, co zapewnia łatwość w pielęgnacji. Kocyk jest dość zbity i gruby oraz bardzo miękki. Jest hipoalergiczny i doskonale nadaje się do zabawy, drzemki lub spacerów. Wzór przedstawia kolorową szachownicę z pięknymi bąbelkowymi serduszkami i delikatną koronkowa obwódką.


Rozmiar:


Kocyki mają dość duży rozmiar; ok 75 cm szerokości i 85 cm długości. Wymiary poszczególnych egzemplarzy nieco się różnią w związku z ich ręczną produkcją (+- 5 cm).


Pielęgnacja:


Te kocyki mogą być prane w pralce lub czyszczone chemicznie. Można je też suszyć w suszarce i prasować, ale nie wolno ich wybielać. Szczegółowe informacje znajdują się na metce dołączonej do produktu.


Czas realizacji:


Kocyki są dziergane na zamówienie, a czas realizacji wynosi od 1 do 4 tygodni i uzależniony jest od ilości zleceń. Zajrzyj do sklepu, niektóre egzemplarze są dostępne od ręki :) 


Kolory:


Kocyki są dostępne w 17 kolorach widocznych poniżej. Jeżeli mimo to nie ma tam Twojego ulubionego koloru, napisz do nas.

 

Serdeczne podziękowania dla Ewy Bułat z Cute Story za wykonanie cudownej sesji zdjęciowej oraz dla maluszka i jego rodziców za udział w sesji.

Wchodzę do sklepu

  • 100 % akryl

  • rozmiar: 75 cm x 85 cm

  • piękny design i hipoalergiczny materiał

Kolekcja Bąbelkowe Serduszko

pracownia dziewiarska Many Evenings
Many Evenings - polska marka rękodzieła
  1. pl
  2. en
Darmowa dostawa powyżej 200 PLN